Мої бонусиБонусна програма - це:  • 10% від кожного чека нараховуються на бонусний рахунок учасника програми (крім акційних та уцінених товарів і під час проведення акцій).
  • Бонуси починають нараховуватися при досягненні суми покупок учасником програми більше 1000грн.
  • Використовувати нараховані бонуси можна відразу після створення інформаційної картки.

  • При реєстрації і в день народження зараховуються 30 бонусів на Ваш рахунок (тільки для інтернет магазину).
  • Економія до 100% при оплаті бонусами. Накопиченими бонусами можлива оплата повної або часткової вартості покупки, у тому числі акційних товарів.
  •  - 15% знижки до дня народження для учасників програми, що здійснювали раніше покупку (можливість скористатися пропозицією три дні ДО і три дні ПІСЛЯ дня народження, при цьому відправка також відбувається в цей період). Знижка не поширюється на стокові та акційні товари. Знижка поширюється тільки на 1 чек одноразово.
  • Бути в курсі всіх новин, акцій, розпродажів і спеціальних пропозицій.
  • Грошовий еквівалент бонусів не виплачується.
  • 1 бонус = 1 гривня.
  • Невикористані бонуси, що були нараховані більше року тому, списуються в кінці лютого поточного року. Виняток - перше списання бонусів 28.02.2019 (списанню підлягають всі невикористані бонуси за інформаційними картками клієнтів, які не зробили покупку після 1.12.2018 р.)


Повні правила участі в програмі лояльності Anabel Arto

1. Загальні положення
Ці Правила визначають умови участі у Програмі лояльності Anabel Arto (Далі – Організатор) на території України.

До участі в Програмі можуть бути допущені тільки фізичні особи, що зробили покупку в магазині Anabel Arto (Далі – Учасник). Ставши Учасником Програми лояльності, клієнт підтверджує, що він ознайомлений з цими Правилами, висловлює свою безумовну згоду з цими Правилами і зобов'язується їх виконувати.


2. Участь в програмі і умови користування бонусами

2.1. Інформаційна картка Програми лояльності заводиться незалежно від суми покупки. На одну фізичну особу (на один номер мобільного телефону) може бути оформлена тільки одна картка Учасника.
2.2. 10% від вартості всіх неакційних товарів нараховуються на бонусний рахунок Учасника з момента досягнення суми покупок більше 1000грн.

1 бонус = 1 гривня

2.3. Використовувати нараховані бонуси можна відразу після створення інформаційної картки.
2.4.
На акційний товар і товар зі знижкою бонуси не нараховуються.
2.5. Учасник Програми лояльності має право сплатити бонусами часткову або повну вартість покупок і акційний товар в тому числі.

2.6. Для списання бонусів Учасник безпосередньо перед здійсненням покупки повинен повідомити про своє бажання розплатитися бонусами повністю або частково.

2.7. При поверненні покупки, списані бонуси повертаються на бонусний рахунок Учасника, а нараховані за цю покупку анулюються.


3. Період дії бонусів та їх списання.

3.1. Картка Учасника діє протягом терміну дії Програми лояльності. Про закінчення терміну дії всіх карт Учасників Організатор повідомляє Учасників Програми не пізніше, ніж за один місяць.

3.2. Організатор самостійно формує правила списання Бонусів.

3.3. Бонуси за покупки нараховуються впродовж року. Дата списання невикористаних бонусів з бонусного рахунку Учасника – кінець лютого поточного року.

3.4. Бонуси не підлягають списанню, якщо термін іх нарахування на дату списання менше року з момента першого нарахування.

3.5. Перше списання бонусів 28.02.2019(списанню підлягають всі невикористані бонуси за інформаційними картками клієнтів, які не зробили покупку після 1.12.2018 р.)


4. Всі спірні питання, що стосуються Програми лояльності, регулюються відповідно до чинного законодавства України.