Правила підбору нижньої білизни і купальника (Bra fitting)

  1. Пояс бюстгальтера повинен розташовуватися на одному рівні спереду і ззаду, паралельно підлозі.
  2. Груди повинні поміщатися в чашечках бюстгальтера таким чином, щоб він не здавлював її, а щільно облягав
  3. Верхній край чашечки не повинен перетискаються груди.
  4. Каркаси повинні ідеально прилягати до середини грудної клітки і під грудьми, не повинні тиснути і викликати дискомфорт.
  5. Бретельки повинні бути прямі, злегка натягнуті і не упиватися в плечі.
  6. Бюстгальтер не повинен залишати слідів на шкірі.
А що робити, якщо під час примірки пояс бюстгальтера піднімається вгору? 

Це означає, що його обсяг занадто великий. Тоді необхідно підібрати бюстгальтер меншого обсягу, але з великим розміром чашок. Наприклад, якщо пояс бюстгальтера розміром 75В піднімається вгору, то в розмірі 70С Вам буде комфортно, оскільки чашки 75В і 70С однакові, а обсяг пояса різний.
Це називається «паралельні розміри».
Таблиця паралельних розмірів


А що, якщо:

  • чашки в бюстгальтері зверху не прилягають до тіла? Причиною, напевно, є занадто великий розмір чашок. Правильно підібрана чашка повинна мати таку форму, щоб центр чашки потрапляв на саму виступаючу точку грудей.
  • груди визирають знизу під бюстгальтером? Найчастіше причиною є занадто маленькі чашечки або занадто великий обсяг пояса. Правильно підібраний обсяг бюстгальтера такий, коли ми трохи відчуваємо його, але він не тисне. Також причиною можуть бути сильно підтягнуті бретельки.
  • тисне каркас? Причиною може бути неправильно підібраний розмір бюстгальтера, або не підходяща форма каркаса по типології: жінка з широко розташованої грудьми одягає бюстгальтер, призначений для близько розташованої грудей. Каркаси в цьому випадку розташовуються близько один до одного і викликають дискомфорт. Каркаси бюстгальтера повинні знаходиться під груддю, не натирати шкіру і не упиватися в саму груди.