Особливості експлуатації купальників

Купальники колекції 983 з італійських полотен Gina із застосуванням спеціального фольгирования. Для того щоб полотно не втратило свій блиск, необхідно дбайливо до нього ставитися в процесі носіння і догляду. Для виробів з таких вишуканих полотен рекомендується тільки делікатне ручне полоскання із застосуванням м'яких миючих засобів, без сильного тертя і скручування, при температурі не більше 30 ° С.

Купальники колекції 982 Sunny Kiss (з перфорацією) відрізняються своїми яскравими квітами, що робить їх надзвичайно модними і популярними. Але, зупинивши свій вибір на таких яскравих, неонових кольорах, слід мати на увазі, що насиченість і яскравість такого кольору - це явище не довгострокове.

У кожного виробника полотен є колор-карта, в якій вказується стійкість кольору до світла, хлору, воді. Природно, що яскравий, флуорісцентний колір швидше вигорає на сонці, не дивлячись на високу якість пошиття вироби. Тобто у купальників яскравих кольорів короткий термін служби.

Купальники колекції 977 Tattoo мають малюнок з флока. Для того щоб він не втрачав свою цілісність, необхідно використовувати тільки ручне прання, уникаючи тертя на ділянках з флоком, при пранні не використовувати відбілюючі речовини. Рекомендується теж не віджимати виріб після прання, так як це може пошкодити малюнок з флока. Недотримання цих правил по догляду за купальником може призвести до порушення нормальної малюнка з флока.

Всі металеві декоративні елементи (брошки) рекомендується знімати при купанні і сушити окремо від самого купальника, щоб уникнути псування обох виробів.

Перед початком використання уважно вивчіть етикетку, де вказані символи по догляду та інструкція з експлуатації.

Будь ласка, дотримуйтесь інструкції по догляду за купальним костюмом!

  • Уникати потрапляння хімічних речовин, відбілювачів, масел, засобів від засмаги.
  • Металевий декоративний елемент при купанні знімати. Уникати контакту брошки з водою.
  • Не залишати виріб в згорнутому вигляді в поліетиленовому пакеті.
  • Після морської води рекомендується прополоскати купальник під проточною водою.
  • Рекомендується тільки ручне прання м'якими миючими засобами (машинне прання заборонена), без відбілювачів, уникаючи сильного тертя, при температурі 30 °. Рекомендується сильно не віджимати виріб після прання, щоб не пошкодити делікатне полотно і малюнок з флока.
  • Сушити купальник в тіні, знявши декоративний елемент.

Виробник не несе відповідальності за будь-яке пошкодження через недотримання інструкції по догляду.