header-banner

Delivery and payment

We strive to fulfill your order as quickly as possible, and our
managers are always ready to answer any question.
Delivery

Orders are processed and shipped on a first-come, first-served basis, Monday through Friday, from 9:00 a.m. to 6:00 p.m.

 Dear Clients! Due to martial law, shelling and the threat to life and health, there may be delays in processing orders up to 2-7 days

Доставка по Україні
Доставка по Україні

Інтернет-магазин виконує доставку будь-якого товару службами доставки «Нова пошта», Укрпошта та Justin.
Ознайомитися з пунктами видачі та графіком роботи представництв кур'єрської служби «Нова Пошта» Ви можете тут. Вартість доставки визначається згідно тарифів перевізника.

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка

When ordering from UAH 1,500 (excluding bonuses and discounts), delivery to the Nova Poshta is free. When ordering from UAH 2,000 (excluding bonuses and discounts), courier delivery to your door is free.

Термін доставки
Термін доставки

Термін доставки Вашого замовлення службою «Нова пошта» - 1-3 робочих дні з моменту відправки. Прибулі на місце призначення посилки лежать на складі «Нової пошти» протягом 5 робочих днів, на 6-й день посилка повертається назад.
Під час акцій і розпродажів терміни обробки замовлень можуть збільшуватися.

Місце доставки
Місце доставки

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, повідомте її менеджеру, який зв'яжеться з Вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.
Для відправки замовлення службою доставки «Нова пошта» вкажіть номер складу у Вашому місті.


Payment
Платіжні карти
Платіжні карти

Платіжними картами Visa і MasterCard будь-якого банку світу, а також Приват24, Masterpass, GooglePay, термінал, Webmoney, LiqPay, EasyPay, Apple Pay. Сервіс проведення платежів забезпечується Міжбанківської системою електронної доставки та оплати рахунків WayForPay з використанням сучасного й безпечного механізму авторизації платіжних карт.

Реквізити платіжних карт вводяться в захищеному режимі і недоступні співробітникам. Служба підтримки платежів: тел. +380 (44) 323-24-82. e-mail [email protected]

Подарунковий сертифікат
Подарунковий сертифікат

Якщо Ви маєте в наявності пластиковий подарунковий сертифікат (фізичний), то можете використати його не тільки в оффлайн магазинах, але і в інтернет магазині. Для цього введіть номер сертифіката, вказаний на лицьовій стороні, в коментар до замовлення. Якщо Ви хочете використати електронний сертифікат, то введіть його в поле "Використати сертификат" при оформленні замовлення. Електронний сертифікат призначений тільки для інтернет магазину.

Накладений платіж
Накладений платіж