header-banner

Про компанію

Anabel Arto – торгова марка, що присвятила себе звеличенню Жінки. Ми
не просто створюємо нижню білизну, але й допомагаємо виявити свою
природну чуттєвість і елегантність.
01 про anabel arto

TM Anabel Arto - українська торгова марка, що відповідає актуальним тенденціям індустрії краси, створена під легким впливом вишуканої світової моди зі збереженням національної самобутності і унікальності.

Anabel Arto – торгова марка, що присвятила себе звеличенню Жінки. Допомагати Жінці бездоганно виглядати і бути впевненою в собі за будь-яких умов - це мета ТМ Anabel Arto. При цьому наш досвід роботи в індустрії моди і краси доводить, що вишукані моделі можуть мати привабливу ціну.

Самобутні колекції, що створюються нашою групою дизайнерів, технологів та конструкторів, мають в основі унікальний і креативний підхід. Дух єдності, ентузіазм та бажання нашої команди відкривати нові обрії - ось ті іскри, які запалюють серця покупців, що не залишаються байдужими до нашої марки.

 

Ми перетворимо твою роботу у хобі, що допоможе тобі реалізувати свої цілі і досягти мрій!
Ми не просто створюємо нижню білизну, але й допомагаємо виявити свою природну чуттєвість і елегантність
…бути Жінкою…
Сяяти, блищати…
Заряджати всесвіт своєю впевненістю…
Розпалювати пристрасті та бути зухвалою...
Залишатися жіночною...
02 Історія бренду

Історія компанії починається в далекому 1998 році з ідеї однієї чудової жінки розпочати бізнес у сфері білизни. Її бажання виробляти для українок гарну та зручну білизну, грандіозні плани та енергія сприяли створенню цілої команди однодумців.

У 2008 році була зареєстрована торгова марка Anabel Arto і вийшла перша колекція білизни. Вона отримала море позитивних відгуків, надихнувши команду на створення нових колекцій.

Два слова у назві торгової марки не випадкові: це злиття початкових букв імен засновників бренду, вони символізують єдність жіночого та чоловічого початку. А в написанні літер «А» можна роздивитися контури Ейфелевої вежі.

У 2009 році компанія розпочинає власний роздрібний бізнес із відкриття першого бутика. Випускається перша колекція купальників.

Вже 2010 року бренд виходить на міжнародний ринок.

Anabel Arto регулярно бере участь у виставках у Франції, Німеччині, Італії, підкорюючи серця найкращих дизайнерів fashion-індустрії.

У 2021 році було випущено дочірню торгову марку OBRANA. У новому автентичному бренді ми змогли втілити усі бажання та примхи українок. Компанія активно відкриває бутики OBRANA у найкращих ТРЦ України.

На даний момент роздрібна мережа налічує понад 100 власних та франчайзингових бутиків по всій Україні.

Також успішно працюють 5 бутиків Anabel Arto у Польщі (м. Варшава) та 4 бутики у Болгарії (м. Софія та Пловдив).

Творчість наших молодих креативних дизайнерів завжди пов'язана із мистецтвом. На створення моделей дизайнерів надихає відвідування виставок та показів у столицях моди, знайомство з мистецтвом та культурою різних країн під час подорожей. Але ми не просто слідуємо моді, а йдемо попереду, створюємо її для наших улюблених клієнток.

Найкращі тканини команда відбирає на найбільших виставках сировини у Європі та Азії. Усі полотна проходять ретельний відбір та випробування групою технологів.

Відмінна риса нашої білизни – максимальне використання натуральних полотен у корсетній білизні (бавовняна підкладка в чашках бюстгальтерів та ластовиці трусиків).

Можна сміливо сказати, що кожен виріб від Anabel Arto – ексклюзивний витвір, який створений із любов'ю та для любові!