Обмін і Повернення

Розуміючи, що підібрати без примірки такий делікатний товар складно, ми йдемо назустріч клієнтам і робимо обмін.

Можливість обміну / повернення товару

Кожен покупець нашої продукції, відповідно до Закону про захист прав споживачів, має право на заміну товару неналежної якості на аналогічний, якщо продукція не може бути ним використана за призначенням, або не задовольняє його, наприклад: за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром.

Загальна інформація

Відповідно до Закону України, нижня білизна, купальники, панчішно-шкарпеткові вироби не підлягають поверненню та обміну. Розуміючи, що підібрати без примірки такий делікатний товар складно, ми йдемо назустріч клієнтам і робимо обмін.

Повернення нижньої білизни і купальників можливе тільки через невідповідність товару замовленню, неналежну якість, неповну комплектацію. Для повернення товару зв'яжіться з оператором  по телефонам, вказаним у контактах магазину, або через пошту [email protected].

Термін здійснення повернення - протягом 14 днів після отримання клієнтом. Повернення коштів - протягом 10 днів з моменту отримання повернення товару інтернет магазином.

Обмін здійснюється протягом 14 днів з моменту отримання товару на склад.

Увага! Сертифікати не є товаром і не підлягають поверненню або обміну.

Як здійснити обмін товару

  1. Обміняти товар можливо, якщо він не був у експлуатації (товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики не зазнали змін) та з дня покупки не пройшло 14 днів.
  2. Авторизуйтесь у особистому кабінеті, додайте товари, які хочете отримати в обміні, у кошик. 
  3. Оформіть нове замовлення на обмін, у коментарі додайте номер попереднього замовлення, товари з якого Ви хочете обміняти.
  4. Після цього наш менеджер зв’яжеться з вами для підтвердження обміну. Вам необхідно буде відправити за Ваш рахунок товар Новою поштою до нашого складу і переказати нам номер ТТН.