Помилки під час підбору бюстгальтера

Купівля бюстгальтера – дуже приємна подія, адже йдеться про гарну обновку, яка радуватиме довгий час. Однак таке придбання здатне завдати й чимало клопоту.
Корисна інформація
05.12.2021
Помилки під час підбору бюстгальтера

Купівля бюстгальтера – дуже приємна подія, адже йдеться про гарну обновку, яка радуватиме довгий час. Однак таке придбання здатне завдати й чимало клопоту. Як вибрати ліфчик, щоб омріяна покупка не стала відвертим розчаруванням, а сам виріб – знаряддям тортур? Нумо розбиратися!

Загальні помилки при підборі бюстгальтера

Для початку слід зупинитися на найпоширеніших промахах, які допускають багато жінок, щойно переступивши поріг магазину або відкривши каталог білизни.

Помилка №1. Купівля ліфчика без примірки.

Побачивши гарний бюстгальтер на манекені або популярній фотомоделі, зображеній на обкладинці модного журналу, дівчата часто стають жертвами продуманого маркетингу й купують аналогічну білизну, навіть не примірявши її! Ще більшої помилки припускаються ті, хто, одягнувши ліфчик і відчувши, що він сів недостатньо добре, все одно беруть його. А як же інакше, на манекені (моделі) он як чудово виглядає!

Помилка №2. Незнання своїх властивостей.

Дивно, але факт: багато жінок не знають свого справжнього розміру грудей. Одні пам'ятають об'єм та глибину чашки, які їм колись допомогла визначити подруга, та впевнені, що відтоді ці параметри не змінилися. Інші взагалі плутаються в позначеннях і маркуваннях різних брендів. У жодному разі, не знаючи, як підібрати ліфчик самостійно, не варто зациклюватися на тих цифрах, які були актуальні кілька років тому. Краще прислухатися до порад консультанта.

Помилка №3. Купівля бюстгальтера меншого за реальний розмір грудей.

У такій ситуації зазвичай опиняються ті, хто нарешті визначився з моделлю бюстгальтера або дочекався розпродажу колекції, а потрібного розміру немає! Купують, незважаючи ні на що, раптом станеться диво, і ліфчик сяде ідеально.

До подібних хитрощів вдаються й ті, хто бажає створити ілюзію грудей «трохи більше» й домогтися звабливої улоговинки. Однак робити цього точно не варто. Тісний ліфчик може не тільки викликати дискомфорт, а й стати причиною порушення кровообігу й циркуляції лімфи. А це вже серйозно.

Помилка №4. Прагнення придбати вже звичну модель.

Вибираючи ліфчик, дівчині не варто поспішати. Якщо є можливість, необхідно приміряти кілька різних варіантів білизни: нова модель може сісти ще краще. Щоб остаточно переконатися в цьому, треба одягнути ліфчик разом з одягом.

Помилка №5. Підбір однотипної білизни попри всі випадки життя.

Величезний асортимент моделей, представлених у продажу, дозволяє вибрати відповідний варіант для різних життєвих ситуацій. Не варто відмовлятися від такої можливості й купувати мереживний виріб, щоб одягати його у спортзал, або рельєфний бюстгальтер, щоб носити під тонкий гольф. Навіть якщо ліфчик підібраний правильно, враження від нього буде зіпсовано.

10 ознак того, що бюстгальтер вам не підходить

Припустимо, що ви знаєте свій розмір. Вибрали модель і, пам'ятаючи, що розмірна лінійка у різних брендів може суттєво відрізнятися, вирішили її приміряти. Як визначити, що виріб «не ваш»? Ось кілька ознак того, що бюстгальтер вам не підходить:

  1. Груди заповнюють чашки ліфчика, не вміщаються в них, випирають вгору і випадають із боків. Однак у поясі не відчувається дискомфорту. Він не тисне й не задирається до лопаток. Це означає, що об’єм виробу вибраний правильно, але мала чашка. Розв'язанням проблеми може стати купівля ліфчика на розмір більше (75С замість 75В).
  2. Пояс бюстгальтера слабо прилягає до тіла. Підтягування бретелів не рятує положення: ліфчик починає задиратися на спині, але груди все одно тримає погано. Спробуйте приміряти виріб із меншим об’ємом, але з такою ж повнотою чашок (80С замість 85С).
  3. Груди випирають із боків. При цьому кісточки бюстгальтера тиснуть, викликають біль, особливо під пахвами. Вам слід приміряти ліфчик з чашками на розмір більше, об'єм нехай залишається незмінним. Можливо, що для власниць широко розставлених грудей такий варіант просто не підходить. У цьому разі варто приміряти іншу модель, (наприклад, балконет).
  4. Бюстгальтер недостатньо підтримує груди. Чашки не прилягають, тканина збирається в численні складки. У такому випадку потрібно спробувати підтягнути бретелі й застебнути пояс на іншу пару гачків, зробивши тугіше. Якщо це не допоможе, вам просто не підходить ліфчик із такою формою чашки. Якщо ж ви приміряли іншу модель, а вона все одно погано тримає груди, спробуйте варіант із меншою повнотою.
  5. Груди випирають знизу. В ідеалі бюстгальтер повинен щільно прилягати в поясі та не підскакувати, навіть якщо дівчина піднімає руки або нахиляється. Якщо чашки підстрибують і оголюють груди знизу, це означає, що розмір підібраний неправильно. Розв'язати проблему можна, послабивши надмірно затягнуті бретелі. Якщо комфортніше не стане, спробуйте приміряти ліфчик із чашками на розмір більше. Об’єм слід залишити тим самим. Якщо чашки підходять ідеально, а бюстгальтер все одно підскакує вгору, спробуйте підібрати модель у взаємозамінному розмірі (70В замість 75А).
  6. Чашки м'якого або напівм'якого ліфчика збираються в негарні складки. Це означає, що модель вам велика. Спробуйте бюстгальтер з чашками на один розмір менше.
  7. Занадто широкий пояс, який не прилягає до спини та в натягнутому стані відходить від неї більше ніж на 5 см. Груди не одержують достатньої підтримки, опускаються вниз і тягнуть за собою бретелі. У результаті все навантаження припадає на плечі, що викликає почуття тяжкості в яких. Для розв'язання проблеми потрібно спробувати підібрати бюстгальтер із меншим об’ємом.
  8. Пояс виробу дуже тугий. Він врізається у шкіру, завдаючи безліч незручностей. Спробуйте поміряти ліфчик більшого об’єму.
  9. Перетинка бюстгальтера відходить і не торкається грудини. Тут можливі два варіанти. Перший: пояс ліфчика дуже широкий, білизна просто не прилягає до тіла. У цьому випадку потрібно вибрати менший об'єм. Другий варіант: розташування кісточок вам не підходить, варто звернути увагу на інші моделі.
  10. Бретелі спадають або надто тугі. Швидше за все, справа саме в них, а не в розмірі. Спробуйте налаштувати довжину бретелів.

І ще один важливий момент. Якщо ви не знаєте, як правильно вибрати ліфчик, але при цьому не бачите в обновці ніяких зовнішніх дефектів, просто довіртеся своїм відчуттям. Вас турбує незрозумілий дискомфорт? Ліфчик хочеться підтягнути (знов опустити, зняти)? Це вірна ознака того, що білизна вам не підходить.

Як же має сидіти «правильний» бюстгальтер?

Підбиваємо підсумки. Вибрати ліфчик, який сяде ідеально, не так складно, як здається на перший погляд. Тепер, знаючи про можливі помилки, їх простіше не допустити.

В ідеалі все має виглядати так. Ви обрали бюстгальтер. Його чашки підходять за розміром, у них комфортно. Кісточки повторюють форму грудей і ніде не тиснуть. Перемичка щільно торкається грудини, але не впивається в тіло та не натирає. Натягнутий пояс бюстгальтера відстає від спини не більше ніж на 5 см. Бретелі не спадають, але й не тиснуть. Відмінно, ви врахували всі рекомендації та придбали гарний ліфчик, який будете носити з задоволенням.

Читайте також
MAVKA
Collaboration
MAVKA
«Мавка. Лісова пісня»
Як вибрати халат
Корисна інформація
Як вибрати халат
У затишній домашній атмосфері хочеться почуватися максимально зручно та повністю розслабит...
Що таке DEN на колготках
Корисна інформація
Що таке DEN на колготках
Для багатьох дівчат кількість DEN, вказана на упаковці, є визначальним параметром вибору м...