Вибираємо купальник за типом фігури: основні орієнтири

Купальник - це одна з тих речей в гардеробі, яка може вигідно підкреслити навіть неідеальну фігуру або ж зробить непоказними ефектні форми.
Корисна інформація
22.09.2021
Вибираємо купальник за типом фігури: основні орієнтири

Купальник - це одна з тих речей в гардеробі, яка може вигідно підкреслити навіть неідеальну фігуру або ж зробить непоказними ефектні форми. Чим пояснюється такий результат? Фасоном і особливостями крою. Тому важливо розібратися, як вибрати купальник так, щоб підкреслити свої принади або ж відвернути увагу від проблемних зон. Скажімо головний секрет-орієнтуватися потрібно на тип фігури. Про те, якими вони бувають і що враховувати при виборі вбрання на пляж, розповімо нижче.

Основні типи жіночої фігури

Статура кожної дівчини залежить від безлічі факторів: стилю життя, раціону, гормонального фону і, звичайно ж, генетики. Саме вона визначає, який тип фігури буде у жінки. Дівчата можуть її коригувати, вдаючись до різних методів (від спорту і дієт до пластичних операцій).

Тип фігури також безпосередньо впливає на вибір одягу. Особливо важливо звертати увагу на цей аспект при покупці купальника, адже на пляжі всім хочеться виглядати максимально ефектно. Щоб досягти потрібного результату, пропонуємо розглянути, які типи фігури існують, а потім розберемо найбільш підходящі фасони для кожного з них:

 • «пісковий годинник». Характерною рисою такої фігури є тонка талія при широких стегнах і вираженої грудей;
 • «груша». Нижня частина тіла масивна, в той час як груди і плечі досить витончені;
 • «прямокутник». При такій фігурі плечі, талія і стегна приблизно однієї ширини, явні перепади відсутні;
 • «яблуко». При цьому статурі у жінок зазвичай пишною є верхня частина тіла, є животик, але ноги і стегна залишаються стрункими;
 • "перевернутий трикутник". Характерна особливість такого типу фігури-широкі плечі і пишні груди при невеликому животику і стегнах, які переходять в стрункі щиколотки.

Особливості статури безпосередньо визначають, як буде «сидіти» та чи інша річ. Напевно, багато хто помічав, що на різних фігурах одна і та ж модель одягу виглядає теж неоднаково: комусь дуже йде, а когось робить непоказним. Тому дуже важливо враховувати будову тіла при покупці обновки. Розглянемо, як підібрати купальник власницям різних типів фігури.

"Пісочний годинник": підкреслюємо талію

Даний тип фігури вважається еталонним, незалежно від параметрів. У таких жінок зазвичай стегна і груди характеризуються практично однаковим обсягом, присутня виражена талія. При виборі купальника основним завданням є створення акценту саме на зоні пояса. Підкресливши талію, можна відвернути увагу від «неідеальних» стегон.

Якщо ж вибір припав на модель з воланами на грудях, то такі купальники варто міксувати з яскравими трусиками, щоб візуально верх не виглядав більш об'ємним, ніж низ.

«Груша": робимо акцент на грудях

Звичайно, шикарні стегна і сідниці зводять з розуму чоловіків усього світу. Але якщо тип фігури – «груша», при якому груди невелика, то не завадить врівноважити пропорції, щоб вони виглядали більш жіночно і ефектно. Досягти результату можна за рахунок правильно підібраного ліфа купальника. Зверніть увагу на моделі, для яких притаманні:

 • волани, рюші, оборки;
 • глибокий V-подібний виріз;
 • спортивний топ;
 • яскраві візерунки і об'ємні малюнки.

А ось низ купальника краще вибирати Темний, без виражених деталей. Важливо, щоб трусики були з високою або середньою посадкою. Занижена лінія талії візуально розширює стегна. Також не варто віддавати перевагу моделям з непоказним верхом або рюшами в області талії.

"Прямокутник": моделюємо вигини

Таким фігурам для ефектності варто додати плавних жіночих обрисів. Домогтися потрібного результату можна за рахунок наступних деталей в купальнику:

 • пояса на талії;
 • V-образного вирізу;
 • рюшів на ліфі і трусиках;
 • асиметричного крою.

Добре на "прямокутниках" будуть виглядати монокіні з глибокими вирізами на боках, а також фасони купальників з подовженим топом.

"Яблуко": зверніть увагу на танкіні

Дівчатам з животиком зазвичай хочеться його приховати. Але парадокс полягає в тому, що наряди для пляжу в основному максимально відкриті. Що робити? Відповідь проста: купувати танкіні з розкльошені топом. Крім того, вигідно на такій фігурі виглядатимуть купальники із завищеною талією, з вертикальним візерунком в районі живота, асиметричним кроєм у верхній частині наряду.

Врівноважити пропорції допоможе також крислатий капелюх, а за рахунок туніки (довжиною до сідниць) і взуття на танкетці можна вигідно підкреслити стрункі ніжки.

"Перевернутий трикутник": акцент на стегна

З такою фігурою потрібно відволікати увагу від грудей і плечей, тому рекомендації будуть кардинально протилежні тим, які ми давали для «груш». При виборі купальника віддавати перевагу потрібно:

 • моделям з рюшами на трусиках;
 • плавкам-спідницям;
 • нарядам з яскравим низом або строкатими візерунками в цій частині. Але верх слід вибрати однотонний і непомітний.

Допоможуть врівноважити пропорції світлі вставки з боків відрядного купальника, моделі халтер, вертикальні вирізи і візерунки з розширенням донизу.

Підводячи підсумок, відзначимо, що некрасивих або невдалих жіночих фігур не буває, тим більше така особливість не повинна бути перешкодою комфортному відпочинку на пляжі. У статті ми розповіли, як правильно вибирати купальник для різних типів фігури так, щоб підкреслити її достоїнства і приховати недоліки. Досить просто брати їх до уваги при покупці обновки, щоб перестати комплексувати і на 100% відчувати себе прекрасною і ефектною.

Читайте також
MAVKA
Collaboration
MAVKA
«Мавка. Лісова пісня»
Як вибрати халат
Корисна інформація
Як вибрати халат
У затишній домашній атмосфері хочеться почуватися максимально зручно та повністю розслабит...
Що таке DEN на колготках
Корисна інформація
Що таке DEN на колготках
Для багатьох дівчат кількість DEN, вказана на упаковці, є визначальним параметром вибору м...