Програма лояльності

Як працює бонусна програма від Anabel Arto

Постійні покупці Anabel Arto отримують бонуси за кожну покупку в мережі. Ці бонуси можна використовувати при оплаті наступних покупок, зменшуючи реальну вартість товару.

 1. Обирай та купуй товари в Anabel Arto
  При досягнені загальної суми від покупок 1000 грн у мережі  на карту лояльності починаються нараховуватись бонусні 5% від кожного чека (крім акційних та уцінених товарів і під час проведення акцій).

 2. Накопичуй бонуси
  З кожною покупкою рахунок бонусів на карті лояльності поповнюється. Чим більше бонусів, тим більше економія на майбутніх покупках.

 3. Сплачуйте бонусами
  У будь-який момент ви можете використати бонуси для оплати покупок на сайті anabel-arto.com. Зменшуйте вартість товару до 50% від його вартості бонусами, нарахованими на карту лояльності.

 4. Пам'ятай, що використати бонуси треба до 28 лютого, адже кожного року неактивні бонуси списуються з рахунку.
Повертаємо
5%
від кожного чека у виді бонусів, котрі нараховуються на бонусний рахунок учасника
До
50%
економія при оплаті бонусами
1 бонус = 1 гривня

Ще більше переваг...

 • Даруємо 30 акційних бонусів за реєстрацію та на День народження! Отримуй і використовуй вже при першій купівлі!
 •  - 15% знижки до дня народження для учасників програми, що здійснювали раніше покупку (можливість скористатися пропозицією три дні ДО і три дні ПІСЛЯ дня народження, при цьому відправка також відбувається в цей період). Знижка не поширюється на стокові та акційні товари. Знижка поширюється тільки на 1 чек одноразово. Оформи замовлення без оплати та напиши у коментарі  "-15% до дня народження"
 • Всі учасники програми лояльності першими дізнаються про спеціальні пропозиції, акції та новинки компанії.