Ліфчик і бюстгальтер: чи є відмінності

Выбирая нижнее белье, одни женщины заинтересованы в покупке комплектов, другие – бюстгальтеров, третьи – трусов и т. д.
Корисна інформація
22.09.2021
Ліфчик і бюстгальтер: чи є відмінності

Вибираючи нижню білизну, одні жінки зацікавлені в покупці комплектів, інші-бюстгальтерів, треті – трусів і т.д. кожна представниця прекрасної статі називає речі звичними словами, маючи на увазі те чи інше значення. При цьому більшість покупців не знає, чим відрізняється ліфчик від бюстгальтера, думаючи, що слова є синонімами. Чи так це насправді? Чи існують відмінності між бюстгальтером і бюстгальтером? Відповіді на ці питання - в нашій публікації.

Що означає слово «ліфчик»

Як ви зазвичай називаєте бюстгальтер? Швидше за все, говорите на виріб «ліфчик», так як це слово давно вважається простонародним і широко використовуваним в Україні. Воно походить від «ліф», означає верхню частину сукні, що закриває область спини і грудей.

Факт: з нідерландської мови lijf перекладається як «корпус».

Основне призначення деталі одягу ліфа-підтримувати і закривати груди. Перед бюстгальтером поставлені аналогічні завдання, однак сьогодні до покупки доступно дуже багато моделей, які кардинально відрізняються один від одного, і не кожна з них приховує від сторонніх очей пікантну спокусливу частину жіночого тіла. Наприклад, деякі позиції підкреслюють природну красиву форму, відкриваючи найінтимніші зони.

Зробимо наступний висновок: бюстгальтер відрізняється від ліфчика, так як він не завжди закриває або підтримує груди.

Цікавий факт №1. Раніше, говорячи про дитячу укороченою майці, топі і жіночої комбінації, також вживали слово «ліфчик». Присутній воно і у військовому жаргоні. Чоловіки називають ліфом спеціальний захисний жилет, призначений для зберігання і перенесення боєприпасів, а ось бюстгальтер ніяк не підходить для позначення цього спецодягу.

Цікавий факт №2. Проаналізуємо відмінності між ліфчиками і бюстгальтерами з точки зору витрати матеріалів. На перші вироби може знадобитися достатня кількість тканини, наприклад, коли потрібно пошити закритий натільний топ. Бюстгальтери переважно роблять класичними або відкритими, тому матеріалу потрібно менше.

Зробимо ще один висновок: ліфчик – це більш широке поняття, тому є сенс і далі розвивати тему відмінностей.

Детальний аналіз поняття «бюстгальтер»

Чи має це слово таке ж походження, як і ліф, чи ні? Бюстгальтер походить від buste + halter, що в перекладі означає «груди + підтримувати». Це було основним завданням виробу, поки в світі моди не стався бум і не з'явилися нові «сміливі» вироби. Сьогодні даний предмет нижньої білизни може тільки виконувати функцію спокушання і залишатися бюстгальтером.

Цікавий факт №3. Кілька століть тому предмети жіночого гардеробу, приховані від сторонніх очей, не можна було назвати безпечними для здоров'я. Ними виступала широка стрічка з щільної еластичної тканини, яка стягувала груди. Сучасні фахівці наполягають купувати виключно зручне і комфортне білизна! Моделі, які здавлюють груди, провокують порушення кровообігу, що вкрай небезпечно для жіночого здоров'я.

Сучасні види бюстгальтерів і їх відмінності:

  • класика з мереживом з м'якою чашкою, push up або поролоновою тонкою основою;
  • безшовні універсальні моделі без декору;
  • «невидимки» , які фіксуються на грудях і не охоплюють спину;
  • відкриті позиції зі знімними лямками та інше.

Важливо! Яку б модель ви не вибрали, переконайтеся в тому, що виріб не доставляє дискомфорту. Компанія Anabel Arto піклується про зручність своїх клієнтів і жіноче здоров'я, створюючи виключно якісну «правильну» продукцію. Сміливо купуйте товари, тільки не забудьте про індивідуальний підбір форми і розміру. У нашому асортименті немає позицій з сумнівними функціями і з тканин, які здатні викликати алергічні реакції. Ми реалізуємо виключно безпечне сертифіковане нижню білизну.

Підведення підсумків по темі відмінностей

Сучасні жінки мають повне право вважати слова» ліфчик «і» бюстгальтер " синонімами, а також вживати перше поняття під час розмов про предмети жіночого та дитячого гардеробу (наприклад, про ТОПі, верхній частині сукні і коротких майках для дівчаток). Кардинальних відмінностей немає! Однак слово «бюстгальтер» допустимо застосовувати тільки по відношенню до жіночого нижньої білизни, воно вузьконаправлене. Ліфчики, в свою чергу, мають більш широкі значення і сенс. З одного боку, відмінностей немає, з іншого – є.

Читайте також
MAVKA
Collaboration
MAVKA
«Мавка. Лісова пісня»
Як вибрати халат
Корисна інформація
Як вибрати халат
У затишній домашній атмосфері хочеться почуватися максимально зручно та повністю розслабит...
Що таке DEN на колготках
Корисна інформація
Що таке DEN на колготках
Для багатьох дівчат кількість DEN, вказана на упаковці, є визначальним параметром вибору м...