Як вибрати нижню білизну, щоб залишитися задоволеною покупкою на всі 100%? Питання, що хвилює багатьох дам, і справжнє завдання для чоловіків. Корисні експертні рекомендації від фахівців нашої компанії, представлені в даній публікації, дозволять зробити вдалий вибір.
Чому виникають складнощі
Багато хто задається питанням: "Як підібрати нижню білизну?", тому що насправді не знають, що саме їм потрібно. Дівчата можуть відправитися на шопінг з метою купити перший вподобаний комплект, але це не завжди правильне рішення. Є зручні позиції на кожен день і святкові варіанти, які не назвеш практичними.
Перед шопінгом рекомендуємо визначитися з наступним:
- привід для покупки (білизна під конкретне плаття, комплект на кожен день, вишукана спокуслива модель для зустрічей з коханою людиною, інше);
- актуальний розмір бюстгальтера і трусиків;
- бюджет;
- побажання до дизайну.
Якщо жінка знає, чого хоче, складнощів не виникає.
Яка вона, ідеальна нижня білизна
Є такі комплекти, які жінка не помічає на собі. Вони не тиснуть під грудьми і відмінно підтримують спокусливу частину тіла, про них згадуєш тільки перед прийомом душу. Це ідеальна нижня білизна на кожен день! Саме вона є у кожної справжньої жінки в кількості від 5 штук. "Вихідні" комплекти теж не повинні викликати дискомфорту, для цього варто правильно підібрати товар за розміром і подивитися на склад тканини.
Ключові критерії покупки і корисні поради
Тепер по пунктах, Як правильно підібрати нижню білизну:
- Максимально натуральний склад. Добре, якщо на бірці буде наступна інформація: бавовна – 95/100%. Якісні приємні до тіла вироби шиють з матеріалів, які на 80 і більше відсотків складаються з натуральних волокон. Коштують вони на порядок дорожче синтетичних аналогів, але зручні і практичні в носінні. Невеликий відсоток поліаміду, еластану або лайкри не повинен насторожувати. Незначне включення синтетичних ниток забезпечує збільшення терміну служби нижньої білизни, стійкість первісної форми і кольору.
- Оптимальний розмір. Після трусиків або бюстгальтера на шкірі залишаються сліди? Цього бути не повинно. Тісна білизна-ворог жінки. У ньому незручно, відчувається дискомфорт, з'являється невпевненість в собі і стають очевидними зайві кілограми, особливо при носінні облягаючого одягу. Білизні на кілька розмірів більше теж немає місця в шафі. Вона не сидить по фігурі, відчувається під час активності і не справляється з головними завданнями (наприклад, бюстгальтер не підтримує груди). Підбирайте нижню білизну за розміром, робіть виміри перед шопінгом.
- Фасон для корекції недоліків. Не всі моделі жіночої білизни, які подобаються, добре сядуть по фігурі. Враховуйте особливості свого типажу при покупці. Наприклад, чарівний балконет і мереживне бра на кісточках вдало підкреслюють пишні груди, забезпечуючи їм підтримку. Маленький бюст, в свою чергу, краще збільшити за допомогою push up. У нашому інтернет-магазині ви знайдете ідеальний варіант під будь-яку фігуру!
Якщо слідувати цим 3 пунктам, ви зрозумієте, що саме вам потрібно. Частина вподобаних товарів відразу відсіється.
Розповідаючи про те, як правильно вибрати нижню білизну, не можна не згадати про наступне: комплекти білого, тілесного і чорного кольору повинні бути у кожної жінки. Це одяг із серії must have. Коли потрібна красива білизна, звертайте увагу не тільки на розмір, колір і фасон. Рекомендуємо робити вибір на користь тих позицій, які за кольором підходять до типу шкіри. Яскраві комплекти - те, що потрібно для засмаглих дівчат, а пастельні – для представниць прекрасної статі з протилежним типажем.
Корисно: в ідеалі нижня білизна й одяг складають ансамбль. Враховуйте фасон кожної речі. Якщо плануєте надіти сукню або топ з відкритими плечима, підбирайте бюстгальтер зі знімними бретелями. Любите облягаючі джинси і штани? Труси-шортики - не найкращий вибір до цього одягу. Під облягаючі речі рекомендуємо купити безшовну білизну або стрінги без рюшів. Мереживний бра - ідеальна пара під легку блузу з невагомої тканини.
Як правильно визначити розмір нижньої білизни
Почнемо з бюстгальтера. Тільки правильно підібраний за розміром виріб ідеально сяде під грудьми і буде їх підтримувати. Якщо параметри відомі, ви не набирали вагу і не худнули останнім часом, можна обійтися без вимірів. В іншому випадку визначте підгрудний обсяг за допомогою сантиметрової стрічки і глибину чашки. Перші отримані значення потрібно поділити на 5 і подивитися в європейську систему розмірів.
Повноту чашки вказують у вигляді букв А, В, С, D і т.д. цей параметр являє собою різницю між 2 обхватами: грудей і під нею. Отримане значення дозволить дізнатися шпаргалка, представлена нижче.
Важливо: у міру збільшення чашки збільшується і обсяг. Наприклад, бюстгальтер 80 в у всіх відносинах менше 85 в.
Корисно: іноді є сенс купити нижню білизну взаємозамінного розміру, наприклад коли він є в наявності, а комплект з ідеальними звичними параметрами вже проданий. Так можна вчинити, якщо ви впевнені у виробнику. Наша компанія виробляє стандартні комплекти нижньої білизни, яке не маломірить. Приклади взаємозамінних розмірів: 70 С = 75 В, 75 В = 80 А і т.д. така покупка можлива завдяки регулюванню подгрудного обсягу за допомогою застібок і довжини бретелей бюстгальтерів. У трусиків немає взаємозамінних розмірів, рекомендуємо брати за розміром і однозначно відмовитися від покупки товару, який буде сильно здавлювати шкіру в області стегон.